Piątek, 2018-11-16

Imieniny: Edmunda, Marii

2. Wydarzenia

Moja Ojczyzna - 100-lecie odzyskania niepodległości

10 listopada 2018 r.  w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych pt."Moja Ojczyzna - 100-lecie odzyskania niepodległości".

Barwą i muzyką malowane - ilustracja do pieśni patriotycznej

"Barwą i muzyką malowane - ilustracja do pieśni patriotycznej"... pod takim hasłem został zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczny z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Konkurs plastyczny Moja Mała Ojczyzna

Dnia 1 czerwca 2018 roku w Akademii Rycerskiej zostały przyznane nagrody w konkursie plastycznym "Moja Mała Ojczyzna".

Egzaminy na kartę rowerową.

Na początku czerwca uczniowie kas czwartych mieli okazję podsumować swoje wiadomości i umiejętności dotyczące zasad ruchu drogowego

Konkurs plastyczny - "Bocian - niezwykły ptak i jego świat".

5 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach wręczano wyróżnienia w konkursie plastycznym "Bocian - niezwykły ptak i jego świat.

Konkurs plastyczny "MOJA RODZINA W NIEPODLEGŁEJ POLSCE"

W niedzielę 20 maja 2018 roku podczas pikniku organizowanego przez szkolne koło TPD przy Szkole Podstawowej w Krzywej zostały przyznane nagrody w konkursie plastycznym "MOJA RODZINA W NIEPODLEGŁEJ POLSCE".

Wystawa prac plastycznych pt. "Toyota - ekologiczny samochód marzeń"

Dnia 19 maja 2018 roku w MCK Legnica podczas Koncertu Galowego nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych pt. "Toyota - ekologiczny samochód marzeń".

I miejsce konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi"

Dziś w naszej szkole gościliśmy przedstawicielkę KRUS w Legnicy Panią Danutę Rydz, która uhonorowała uczennicę naszej szkoły Klaudię Frąc wspaniałą nagrodą za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" Wielka radość i gratulacje!

Konkurs plastyczny

24 kwietnia 2018 roku Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Legnicy zorganizował przepiękną wystawę promującą prace plastyczne uczniów z całego regionu.

VII Przegląd Piosenki Turystycznej

26 kwietnia 2018r. w Legnicy odbył się VII Przegląd Piosenki Turystycznej organizowany przez TPD i PTTK Legnica.