WORLD OF ENGLISH- kwiecień 2023

Kwiecień to miesiąc, w którym uczniowie mieli okazję poznać kilka faktów dotyczących wybranych zwierząt Australii i Stanów Zjednoczonych

WORLD OF ENGLISH-styczeń 2023

W ramach realizacji styczniowego zadania uczniowie klas drugich mieli okazję poznać kilka wybranych zabytków USA oraz Australii. Następnie drugoklasiści rysowali omawiane zabytki. Efekt ich pracy można obejrzeć na załączonych zdjęciach.

WORLD OF ENGLISH

W październiku uczniowie klas drugich, w ramach projektu WORLD OF ENGLISH, zostali zapoznani z wybranymi państwami anglojęzycznymi.

WORLD OF ENGLISH-grudzień2022

W ramach realizacji grudniowego zadania, po zapoznaniu się ze zwyczajami Bożonarodzeniowymi krajów anglojęzycznych, uczniowie przygotowali mały słowniczek obrazkowy. Obrazki o tematyce świątecznej i ich angielskie nazwy umieściliśmy na gazetce szkolnej. Efekt pracy drugoklasistów można obejrzeć na załączonych zdjęciach.