2. Języki Obce

Języki Obce

VALENTINE’S CARD 2024

Jury w składzie: I. Klasa, M. Popławska oraz E. Kalińska-Huk wyróżniło w tym roku trzech uczniów w konkursie
na najładniejszą Kartkę Walentynkową w języku angielskim.

Wymiana kartek świątecznych w ramach projektu na platformie eTwinning

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowej wymianie kartek świątecznych

CHRISTMAS CARD 2023

Jury w składzie: I.Klasa, E. Kalińska-Huk, M. Popławska oraz A. Gwozdowska wyróżniło w tym roku trzech uczniów w konkursie na najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim.

QR HUNT (Polowanie na kody QR)

Rada Europy ustanowiła 26 września Europejskim Dniem Języków. Wśród świętujących nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Tradycją stało się polowanie na kody QR,

List z Australii

W czerwcu 2023 r. otrzymaliśmy list ze szpitala w Australii the Port Macquarie Koala z podziękowaniami za nasze wsparcie i coroczną e-adopcję koali.

Apel podsumowujący działania w II sem. 2022/2023

7 czerwca 2023 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odbył się apel podsumowujący konkursy językowe, w których uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII.