Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1175929
  • Do końca roku: 237 dni
  • Do wakacji: 48 dni

Kalendarium

Sobota, 2021-05-08

Imieniny: Kornela, Lizy

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Języki Obce

Języki Obce

Kulinarna Podróż po Świecie

Początek grudnia to zazwyczaj czas, gdy nasi uczniowie udawali się w Kulinarną Podróż po świecie i prezentowali swoje odkrycia podczas konsultacji z rodzicami. Niestety w tym roku nie mogliśmy się spotkać w szkole.

Obchody Europejskiego Dnia Języków

Za nami drugie już obchody Europejskiego Dnia Języków - międzynarodowego święta, ustanowionego z inicjatywy Rady Europy, które obchodzone jest w całej Europie 26 września.

Kiermasz szkolny na rzecz Australii

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym Legnickiego Pola nauczycielki języka angielskiego zaproponowały uczniom klas IV – VIII wzięcie udziału w akcji charytatywnej, polegającej na zebraniu pieniędzy na udzielenie pomocy zwierzętom, które podczas pożarów Australii ucierpiały na zdrowiu.

„Reading is my superpower”

W ramach projektu czytelniczego „Reading is my superpower” 8. stycznia odbył się szkolny konkurs czytelniczy dla klas VI-VIII.

26 wrzesień – Europejski Dzień Języków Obcych

Bogactwo i różnorodność językową Europy należy pielęgnować. Zachęcanie młodzieży do nauki języków obcych, rozwijanie zainteresowania uczniów w tym zakresie, a także wskazywanie znaczenia znajomości języków w budowaniu kariery zawodowej, to także powinność współczesnej szkoły.

KONKURS NA POCZTÓWKĘ Z WAKACJI W JĘZYKU ANGIELSKIM

Wakacje już minęły, ale warto je jeszcze powspominać. Jeszcze lepiej, jeśli zrobimy to w języku angielskim,