Szkolna Sekcja Strzelecka

Szkolna Sekcja Strzelecka przy ZSP Legnickie pole wznowiła działalność wraz z rozpoczeciem nowego roku szkolnego 2022/2023. Grupa treningowa liczy 16 osób. Zajęcia odbywają się 2 razy w tyg. (środa, piątek) po lekcjach. Wśród wyróżniających się zawodników należy wymienić: D. Piórek, K. Żółkiewską, A. Gąskę,  D. Sarnowskiego, F. Łagowskiego, M. Skupnia.
               Szkolna Sekcja Strzelecka, działa od października 2021.
               Prowadzący K. Siwonia nauczyciel w-f oraz instruktor strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego przy PZSS (Polski Związek Strzelectwa Sportowego). Cel sportowych zajęć dodatkowych: propagowanie sportu strzeleckiego, doskonalenie teoretyczne i praktyczne technik strzeleckich, współzawodnictwo sportowe w duchu fair play.

Strzelamy z broni pneumatycznej (pistolet, karabin) do tarcz sportowych. Pozycje  strzeleckie: stojąca, klęczącą, leżąc.

Życzymy samych 10 :) !!!

Zawody strzeleckie Gminy Legnickie Pole

W dniu 29.10.2022 r. Szkolna Sekcja Strzelecka oraz Szkolny Poczet Sztandarowy wzięły udział w uroczystościach związanych z Narodowym Świętem Niepodległości RP oraz Zawodach strzeleckich Gminy Legnickie Pole, które odbyły się na strzelnicy Stowarzyszenia "Kryza" w miejscowości Krotoszyce.

Szkolna Sekcja Strzelecka przy ZSP Legnickie rozwija swoją działaność

Szkolna Sekcja Strzelecka przy ZSP Legnickie rozwija swoją działaność. W semestrze II oprócz grupy zaawansowaniej utworzona została 2 grupa dla osób początkujących. Zajęcia dodatkowe odbywają się już nie tylko we wtorki ale również i w piątki po lekcjach. Sekcja skupia w chwili obecnej ponad 30 osób trenujących sport strzelecki. Nowi zawodnicy prezentują bardzo dobry poziom umiejętności.

Karol

Konsultacje w Klubie Strzeleckim AGAT Złotoryja