Warsztaty piernikowe w szkole pod hasłem „Świąteczne cuda pod choinką"

W dniu 14 grudnia szkolny hol został przemieniony w magiczną przestrzeń, w której uczniowie mieli okazję odkryć tajniki tworzenia świątecznych pierników.

Pod choinką, otoczoną migoczącymi światełkami, tłoczyli się uczniowie pełni entuzjazmu, gotowi na tworzenie własnych dzieł.
Prowadząca warsztaty, Dominika Saczyńska, z pasją dzieliła się swoimi umiejętnościami i tajnikami sztuki piernikarskiej.
Atmosfera była pełna radości i wspólnego tworzenia. Uczniowie, zanurzeni w kreatywnym procesie, czerpali inspirację z pięknej dekoracji i świątecznej muzyki, która rozbrzmiewała w tle. Wszyscy zaangażowani mogli podziwiać efekty swojej pracy, gdy ich pierniki nabierały kształtu i koloru.
Warsztaty piernikowe nie tylko rozwijały zdolności manualne uczniów, ale również integrowały społeczność szkolną. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy mogli zabrać ze sobą swoje małe arcydzieła, by podzielić się nimi z najbliższymi podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
Warsztaty piernikowe w szkole to nie tylko nauka, ale przede wszystkim radość tworzenia i dzielenia się nią z innymi. To wyjątkowy sposób na wprowadzenie magii świąt do szkolnej rzeczywistości, gdzie smak i zapach pierników stają się nieodłącznym elementem atmosfery bożonarodzeniowej.