Sobota, 2021-02-27

Imieniny: Gagrieli, Liwii

REKRUTACJA (przedszkole)

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu ogłasza Rekrutację do Przedszkola w Legnickim Polu
i oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej z/s w Bartoszowie i Mikołajowicach
na rok szkolny 2021/2022

Od 01 lutego do 12 lutego 2021 roku można składać wnioski rekrutacyjne do Przedszkola w Legnickim Polu na rok szkolny 2021/2022. Nasze przedszkole od 2010 r. mieści się w nowej siedzibie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Legnickim Polu. Posiadamy pięć przestronnych sal zajęciowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt m. in. tablice interaktywne i projektory. Każda sala posiada łazienki przystosowane do potrzeb dzieci. Bezpośrednio przy Przedszkolu znajduje się duży plac zabaw, który zapewnia maluchom bezpieczeństwo i ruch na świeżym powietrzu. Stwarzamy warunki pełnego rozwoju dziecka poprzez wykwalifikowaną i ciągle doskonalącą się kadrę pedagogiczną. Naszą codzienną pracę opieramy na podstawie programowej, a także realizujemy własne programy edukacyjne. Dodatkowo uatrakcyjniamy pobyt dzieci w przedszkolu poprzez organizowanie wycieczek o tematyce ekologicznej, zdrowotnej oraz przyrodniczej. Stwarzamy możliwość uczestniczenia w wielu wydarzeniach kulturalnych np. wyjazdach do teatru i muzeum. Zapewniamy pomoc psychologiczno-pedagogiczną oraz indywidualne zajęcia z EEG BIOFEEDBACK.W przedszkolu zatrudniony jest psycholog, pedagog i logopeda. Każde dziecko lub jego rodzic, potrzebujący wsparcia, może bezpłatnie skorzystać z porad naszych specjalistów.
W ramach pomocy dzieciom, organizujemy zajęcia terapii pedagogicznej. Od czterech lat, w ramach podstawy programowej, we wszystkich grupach organizowane są zajęcia z języka angielskiego. Ponadto oferujemy gamę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

zajęcia umuzykalniające;

zajęcia plastyczne;

zajęcia kształtujące wiedzę i wyobraźnię dzieci

Przygotowujemy dzieci nie tylko do osiągania sukcesów, ale i do radzenia sobie z porażkami. Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom
i rodzicom. Zapewniamy dogodne godziny otwarcia (5.30-16.30) oraz elektroniczną rejestrację pobytu dziecka. Z wychowania przedszkolnego mogą korzystać dzieci w wieku od 3- 6 lat (
art. 31 ust. 1 i 3 ustawy Prawo oświatowe). Zapraszamy do skorzystania
z naszej oferty na rok szkolny 2021/2022.

Informacje dotyczące rekrutacji zostały zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

www.zslegnickiepole.szkolnastrona.pl

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego