Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury

REKRUTACJA (przedszkole)

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu
podaje do wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych
do Przedszkola w Legnickim Polu, oddziałów przedszkolnych przy Szkole
Podstawowej oraz klasy pierwszej.

1. lista dzieci przyjętych do I klasy
  2. lista dzieci przyjętych do klasy 0
  3. lista dzieci przyjętych do przedszkola
  4. lista dzieci nieprzyjętych do przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu ogłasza Rekrutację do Przedszkola w Legnickim Polu i oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej
z/s w Bartoszowie i Mikołajowicach

na rok szkolny 2020/2021

Od 04 marca do 16 marca 2020 roku można składać wnioski rekrutacyjne do Przedszkola
w Legnickim Polu na rok szkolny 2020/2021
.Nasze przedszkole od 2010 r. mieści się w nowej siedzibie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Legnickim Polu. Posiadamy pięć przestronnych sal zajęciowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt m. in. tablice interaktywne i projektory. Każda sala posiada łazienki przystosowane do potrzeb dzieci. Bezpośrednio przy Przedszkolu znajduje się duży plac zabaw, który zapewnia maluchom bezpieczeństwo i ruch na świeżym powietrzu. Stwarzamy warunki pełnego rozwoju dziecka poprzez wykwalifikowaną i ciągle doskonalącą się kadrę pedagogiczną. Naszą codzienną pracę opieramy na podstawie programowej, a także realizujemy własne programy edukacyjne. Dodatkowo uatrakcyjniamy pobyt dzieci w przedszkolu poprzez organizowanie wycieczek o tematyce ekologicznej, zdrowotnej oraz przyrodniczej. Stwarzamy możliwość uczestniczenia w wielu wydarzeniach kulturalnych np. wyjazdach do teatru i muzeum. Zapewniamy pomoc psychologiczno - pedagogiczną oraz indywidualne zajęcia z EEG BIOFEEDBACK.W przedszkolu zatrudniony jest psycholog, pedagog i logopeda. Każde dziecko lub jego rodzic, potrzebujący wsparcia, może bezpłatnie skorzystać z porad naszych specjalistów.
W ramach pomocy dzieciom, organizujemy zajęcia terapii pedagogicznej. Od trzech lat, w ramach podstawy programowej, we wszystkich grupach organizowane są zajęcia z języka angielskiego. Ponadto oferujemy gamę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

zajęcia umuzykalniające;

zajęcia plastyczne;

zajęcia kształtujące wiedzę i wyobraźnię dzieci

Przygotowujemy dzieci nie tylko do osiągania sukcesów, ale i do radzenia sobie z porażkami. Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i rodzicom. Zapewniamy dogodne godziny otwarcia ( 5.30-16.30) oraz elektroniczną rejestrację pobytu dziecka. Z wychowania przedszkolnego mogą korzystać dzieci w wieku od 3- 6 lat. W przypadku posiadania wolnych miejsc przyjmujemy również dzieci 2,5- letnie ( art.31 ust.1i 3 ustawy Prawo oświatowe). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na rok szkolny 2020/2021.

Informacje dotyczące rekrutacji zostały zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

www.zslegnickiepole.szkolnastrona.pl

Wśród dokumentów są:

1. Wniosek rekrutacyjny do Przedszkola –plik do pobrania.

2. Wniosek rekrutacyjny do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej ( Klasa „0”)- plik
do pobrania.

3. Oświadczenie woli rodzica-plik do pobrania.

4. Zarządzenie nr ZS.021.3.2020 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu z dnia 17.02.2020 r. w sprawie ogłoszenia rekrutacji, powołania i określenia trybu działania komisji rekrutacyjnej oraz wyznaczenia jej przewodniczącego, ustalenia terminów przeprowadzenia rekrutacji do Przedszkola w Legnickim Polu i oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Bartoszowie i w Mikołajowicach na rok szkolny 2020/2021.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu

Dorota Anklewicz-Siczek