II Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy 08-09.12.2023 r.

Szkolne Koło TPD zgłosiło swój udział do reprezentowania Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu podczas II Gminnego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się 08-09.12.2023 r. na placu przed Bazyliką Mniejszą.

Do naszej akcji charytatywnej przyłączyli się Radni i Sołtysi
z Gminy Legnickie Pole ofiarując nam przepięknie udekorowane choinki
oraz własnoręcznie zdobione pierniki. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na budowę Domu Małego Dziecka w Masindi oraz Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli
za zaangażowanie i wspieranie naszych działań.

Fundacja „Window of Life” - jest to istniejąca od września 2011 r. ugandyjsko-polska inicjatywa, której celem jest stworzenie domu i zapewnienie opieki osieroconym i potrzebującym dzieciom w Masindi w Ugandzie.