Do Biegu... gotowi... START!

Legnickie Pole wystartowało w pierwszym charytatywnym Biegu do Ugandy. W Zespole Szkolno Przedszkolnym pobiegli uczniowie, nauczyciele, a nawet przedstawiciel rodziców.

Stawkę otwierał sam Gospodarz gminy Legnickie Pole, Pan Wójt Rafał Plezia. Wszystko po to aby pokonać dystans 8300 km, które dzielą Legnickie Pole od Masindi. Każde, pokonane w pocie czoła okrążenie boiska, to zasilenie konta fundacji Window of life wpłatami od sponsorów. Rekordzista Mikołaj z klasy 5 pokonał wyznaczony dystans aż 30 razy!
                 A po Biegu regenerowaliśmy siły dzięki solidnej porcji witamin od firmy Legsad. Było przepysznie!
                 Z całego serca dziękujemy wszystkim biegaczom za ogromny wysiłek, sponsorom za hojność, a także wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego pięknego wydarzenia.