WORLD OF ENGLISH

W październiku uczniowie klas drugich, w ramach projektu WORLD OF ENGLISH, zostali zapoznani z wybranymi państwami anglojęzycznymi.

W poszczególnych klasach są to: Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Stany Zjednoczone Ameryki oraz Australia. Nauczyciele realizujący projekt zaprezentowali dzieciom na mapie wybrane państwa i ich stolice a także pokazali kilka zdjęć z charakterystycznymi miejscami w stolicy, krótko je omawiając.

Dzieci miały szansę poznać symbole narodowe poszczególnych państw: hymn, flagę oraz godło.

W każdej klasie uczniowie kolorowali flagi wybranych państw, wykorzystując do tego różne techniki (kolorowanie z użyciem kredek, farb, plasteliny, bibuły itp.).

Efekt pracy naszych podopiecznych możecie Państwo podziwiać na załączonych fotografiach.