Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legnickim Polu

E-mail: sekretariat@zslegnickiepole.szkolnastrona.pl

Sobota, 27 kwietnia 2024

Elektroniczna skrzynka podawcza

W celu dostarczenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu dokumentu elektronicznego, należy zarejestrować się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.

skrzynka: /ZSPLegnickiePole/SkrytkaESP

Przy pomocy elektronicznej skrzynki podawczej załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu.

Do formularza można dodawać załączniki o następujących rozszerzeniach: .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif (.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml.

Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 5 megabajtów. W ramach usługi centralnej „Pismo ogólne” można dołączać pliki do 500 megabajtów. Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP, użytkownik ma dostęp do sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych i doręczania dokumentów elektronicznych do  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Legnickim Polu.

Brak załączników

Wytworzono:2023-04-17 13:12przez: Administrator