Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1176080
  • Do końca roku: 237 dni
  • Do wakacji: 48 dni

Kalendarium

Sobota, 2021-05-08

Imieniny: Kornela, Lizy

Nasze przedszkole

"Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu


                     - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć,

 

marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat..."


 R.Fulghum

 

 

     Nasze przedszkole od 1 września 2010 r. mieści się w nowej siedzibie przy Zespole Szkół w Legnickim Polu. Z wychowania przedszkolnego mogą korzystać dzieci w wieku od 3- 5 lat.

     Mamy do zaoferowania Państwa pociechom przestronne sale zajęciowe wyposażone w nowoczesny sprzęt m.in. tablice interaktywne. Posiadamy duży   plac zabaw, który zapewnia maluchom bezpieczeństwo i ruch na świeżym powietrzu. Stwarzamy warunki pełnego rozwoju dziecka poprzez wykwalifikowaną i ciągle doskonaląca się kadrę pedagogiczną. Naszą codzienną pracę opieramy na podstawie programowej, a także  realizujemy własne programy edukacyjne. Dodatkowo uatrakcyjniamy pobyt dzieci w przedszkolu poprzez organizowanie wycieczek o tematyce ekologicznej, zdrowotnej  oraz przyrodniczej. Stwarzamy  możliwość  uczestniczenia w wielu wydarzeniach kulturalnych np. wyjazdach do teatru i muzeum. Zapewniamy  pomoc psychologiczno - pedagogiczną oraz indywidualne zajęcia z BIOFEEDBACKU. Ponadto oferujemy szeroką gamę bezpłatnych zajęć dodatkowych:

  • "Mali odkrywcy";
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • zajęcia plastyczne z elementami arteterapii;

 

   Przygotowujemy nie tylko do osiągania sukcesów, ale i do radzenia sobie z porażkami. Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i  rodzicom. Zapewniamy dogodne godziny otwarcia  oraz  elektroniczną rejestrację pobytu dziecka.