Statystyki

  • Odwiedziło nas: 532591
  • Do końca roku: 347 dni
  • Do wakacji: 154 dni

Kalendarium

Piątek, 2019-01-18

Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. ANKIETY NAUCZ.

ANKIETY NAUCZ.

Szanowni Państwo,

Najwyższa Izba Kontroli, na podstawie art. 29 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 23 grudnia 1994 r. o Najwyższej Izbie Kontroli (Dz.U. z 2017 r. poz. 524), zwraca się do Państwa o udzielenie odpowiedzi na pytania zamieszczone w kwestionariuszu.

Przeprowadzenie badania ankietowego stanowi element działań kontrolnych NIK realizowanych w ramach kontroli - Nauczanie matematyki w szkole (P/17/026). Informacje zebrane od Państwa w formie kwestionariusza pomogą zagregować dane na temat mocnych i słabych stron nauczania matematyki w szkołach.

Prosimy o przekazanie powyższych informacji poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania ujęte w elektronicznym kwestionariuszu, do którego odesłanie zamieszczono w linku na samym końcu tego maila.

Niezależnie od Państwa odpowiedzi, Najwyższa Izba Kontroli jest zainteresowana również opinią nauczycieli matematyki oraz nauczycieli innych przedmiotów ścisłych. W związku z tym uruchomiliśmy dwa poniższe adresy internetowe. Prosimy o przekazanie tych linków zatrudnionym w Państwa szole nauczycielom matematyki oraz nauczycielom pozostaych przedmiotów ścisłych.

ankieta dla nauczycieli matematyki:

https://ankiety.nik.gov.pl/limesurvey/index.php/555473?lang=pl

ankieta dla nauczycieli innych przedmiotów ścisłych:

https://ankiety.nik.gov.pl/limesurvey/index.php/664349?lang=pl

Jeżeli otrzymali Państwo więcej niż jeden e-mail z zaproszeniem do udziału w badaniu oznacza to, że system wysłał zaproszenie osobno dla każdej ze szkół zespołu. W takiej sytuacji prosimy wypełnić jeden kwestionariusz (dla zespołu szkół), zaznaczając w pierwszym pytaniu odpowiednią opcję.

Formularz kwestionariusza należy wypełnić tylko w trybie "on-line". Jest on aktywny do 13 listopada 2017 r., po czym zostanie zablokowany.

W przypadku wątpliwości osobą wyznaczoną do kontaktów jest pan Janusz Roguski, doradca ekonomiczny w Departamencie Nauki, Oświaty i Dziedzictwa Narodowego (tel. 22 444 51 57, kom. 728 412 179). Dyżur telefoniczny odbywa się w godzinach 12:00-15:00. Problemy techniczne należy zgłaszać pod adresem email: ewa.piwowarska@nik.gov.pl.

W załączeniu pismo dyrektora Departamentu - pana Piotra Prokopczyka.


Z pozdrowieniami,

Ewa Piwowarska

główny specjalista kontroli państwowej

Departament Nauki, Oświaty

i Dziedzictwa Narodowego NIK