Piątek, 2018-11-16

Imieniny: Edmunda, Marii

2. Rada Rodziców

Rada Rodziców

W dniu 19.września 2018r. Rada Rodziców Zespołu Szkół w Legnickim Polu złożyła sprawozdania ze swojej działalności.

Jako pierwsza, głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Majchrzak, przedstawiając sprawozdanie z działalności Rady Rodziców.

( skan pisma poniżej w załączeniu)

Następnie Sprawozdanie finansowe przedstawiła Pani Aneta Hajduk – Skarbnik Rady Rodziców.

( skan pisma poniżej w załączeniu)

Ponieważ Komisja Rewizyjna nie stwierdziła nieprawidłowości w całorocznej pracy Rady Rodziców, wnioskowała o udzielenie absolutorium ustępującej Radzie Rodziców.

( skan pisma poniżej w załączeniu)

Również 19.09.2018r. przedstawiciele Oddziałowych Rad Rodziców dokonali wyboru nowego Składu Prezydium Rady Rodziców

( skan pisma poniżej w załączeniu)

oraz Komisji Rewizyjnej Rady Rodziców.

( skan pisma poniżej w załączeniu))

Gratulujemy wybranym Rodzicom i życzymy owocnej i zgodnej współpracy w roku szkolnym 2018/19.

Rada Rodziców zaprasza wszystkich chętnych Rodziców do współpracy,
w szczególności do wnoszenia propozycji do Rocznego Planu Pracy
Rady Rodziców oraz pomocy przy realizacji inicjatyw, zgłaszanych przez Radę na rzecz wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Legnickim Polu.