Sobota, 2018-09-22

Imieniny: Maury, Milany

Rekrutacja do klas I (szkoły podstawowej)

Zespołu Szkół  w Legnickim Polu podaje do publicznej wiadomości

listę uczniów przyjętych  do klas I Szkoły Podstawowej
 w roku szkolnym 2018/2019.

Wyniki rekrutacji do klas I
Zespołu Szkół w Legnickim Polu

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych w roku szkolnym 2018/2019

Uwaga!
Od 21 do 23 marca do godz. 15.00 należy złożyć "Oświadczenie woli" -
potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego
oświadczenia. Dotyczy to kandydatów przyjęcia do przedszkola i klas I.

Rekrutacja do klas I Zespołu Szkół w Legnickim Polu

Od 12 lutego do 9 marca 2018 r. można składać wnioski rekrutacyjne do klas I Zespołu Szkół w Legnickim Polu na rok szkolny 2018/2019. Nasze placówki wchodzą w skład Zespołu Szkół w Legnickim Polu. Należą do nich: Szkoła Podstawowa z/s w Bartoszowie i w Mikołajowicach. Wszystkie są po kapitalnym remoncie i termomodernizacji, wyposażone w nowoczesny sprzęt m.in. tablice interaktywne i projektory. Przy każdej ze szkół znajdują się nowe place zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren do przebywania na świeżym powietrzu. Stwarzamy warunki pełnego rozwoju dziecka poprzez zatrudnianie wykwalifikowanej i ciągle doskonalącej się kadry pedagogicznej. Naszą codzienną pracę opieramy na podstawie programowej, a także realizujemy własne programy edukacyjne. Dodatkowo uatrakcyjniamy pobyt uczniów w szkole, poprzez organizowanie wycieczek o tematyce ekologicznej, zdrowotnej oraz przyrodniczej. Stwarzamy możliwość uczestniczenia w wielu wydarzeniach kulturalnych np. wyjazdach do teatru, kina i muzeum. Nasze szkoły są bezpieczne i przyjazne dziecku. Zapewniamy pomoc psychologiczno – pedagogiczną, logopedyczną oraz indywidualne zajęcia z EEG BIOFEEDBACK. Ponadto oferujemy szeroką gamę bezpłatnych zajęć dodatkowych. Każdy uczeń wymagający opieki po zajęciach, może skorzystać z bezpłatnych zajęć świetlicowych. Przygotowujemy nie tylko do osiągania sukcesów, ale i do radzenia sobie z porażkami.
O wynikach rekrutacji będzie można się dowiedzieć na stronie internetowej szkoły www.zslegnickiepole.szkolnastrona.pl.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na rok szkolny 2018/2019.

Dyrektor Zespołu Szkół
w Legnickim Polu