Piątek, 2018-11-16

UWAGA!

W dniu 9 listopada 2018 roku
w Hali Gimnastycznej Zespołu Szkół w Legnickim Polu o godz. 9.30
odbędzie się koncert z okazji Jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości „Śpiewamy dla Niepodległej”

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

Dyrekcja,
Grono Pedagogiczne,
Uczniowie Zespołu Szkół w Legnickim Polu

ZEBRANIA RODZICÓW

BARTOSZÓW – 06 listopada 2018 r. (wtorek) - godz. 16.00

MIKOŁAJOWICE – 07 listopada 2018 r. (środa) - godz. 16.00

LEGNICKIE POLE – 08 listopada 2018 r. (czwartek)
godz. 16.00 – kl. 7, 8 SP i 3 G

godz. 17.00 – kl. 4 - 6 SP

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci, młodzieży i personelu.

Suma ubezpieczenia :  12.000 zł

Wariant ubezpieczenia: II

ŚWIADCZENIA

Składka od dziecka 50 zł

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi materiałami edukacyjnymi, zamieszczonymi na stronie internetowej Szkoły w zakładce "Dla Rodziców". Materiały te zostały przygotowane dla Państwa, aby zasygnalizować najważniejsze zagrożenia, na jakie narażone mogą być Państwa dzieci oraz możliwe sposoby reagowania w obliczu tych zagrożeń. Wśród materiałów znajdują się również filmy edukacyjne. Gorąco zachęcamy do ich obejrzenia.
Pedagog i Psycholog szkolny

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców o rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Dzień Żołnierzy Wyklętych 2018 w naszej szkole

Fundacja ARMAAG realizuje zadanie pt: „ Edukacja, informacja i promocja postaw prośrodowiskowych przy pomocy spotów reklamowych ". W ramach zadania zostało wykonanych 6 spotów promujących pozytywne postawy w zakresie ograniczania niskiej emisji oraz w dalszym etapie promocję spotów, aby dotarły do jak najszerszego grona odbiorców. Zadanie jest finansowane dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Każdy ze spotów porusza oddzielne zagadnienie związane z przeciwdziałaniem niskiej emisji. Wszystkie spoty łączy postać znanego Atmoludka pokazującego jaka jest jakość powietrza w województwie pomorskim oraz przekaz dotyczący zmiany codziennych nawyków. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia spotów na YouTube oraz rozpowszechnienia wśród bliskich i znajomych.

6 spotów edukacyjnych na temat walki z niską emisją

Szanowni Państwo,

Z upoważnienia Pani Aliny Sarneckiej – Dyrektora Departamentu Podręczników, Programów i Innowacji w Ministerstwie Edukacji Narodowej, uprzejmie informuję, że rządowy program Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej został zgłoszony do udziału w międzynarodowym konkursie Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego – World Summit of the Information Society, organizowanym przez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną. Już samo znalezienie się w gronie finalistów konkursu będzie promocją działań na rzecz podniesienia jakości edukacji w Polsce, a zdobycie nagrody niewątpliwie wpłynie na postrzeganie Polski jako pioniera innowacyjnych rozwiązań na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą o upowszechnianie informacji o trwaniu konkursu, udziale Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz możliwości oddania głosu do 18 lutego br.

Dodatkowo informuję, że aby głos był ważny, należy zagłosować na projekty  w każdej z 18 kategorii konkursowych (OSE należy do kategorii C1). Kolejnym polskim projektem biorącym udział w konkursie, jest przynależna do kategorii C4 kampania na rzecz wsparcia umiejętności programowania uczniów klas podstawowych, realizowana przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod nazwą „Koduj z UKE”.

Głosować można bezpośrednio pod linkiem:

tworząc uprzednio konto na stronie internetowej International Telecommunications Union.

Załączam wykonaną przez Ministerstwo Cyfryzacji instrukcję głosowania krok po kroku.

Instrukcja głosowania w konkursie WSIS Prizes 2018

Z poważaniem,